Kancelaria Adwokacka

Adwokat Sylwia Lisowska

Nasz zespół

Od 2010 roku członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa.
W czasie zdobywania uprawnień zawodowych nabyła wiedzę i doświadczenie w zakresie postępowań cywilnych, karnych i gospodarczych. Nie są jej obce zagadnienia prawa ochrony konsumentów oraz prawa autorskiego.

Z sukcesem reprezentuje też klientów w sprawa rodzinnych jak rozwody, alimenty, podziały majątku.

Posiada również duże doświadczenie w zakresie windykacji wierzytelności, które zdobyła pracując zarówno na samodzielnych stanowiskach jako specjalista oraz w czasie pełnienie funkcji Kierownika Działu Windykacji.

Pani Mecenas prowadzi też sprawy związane z restrukturyzacją zobowiązań osób fizycznych oraz przeprowadza postępowania upadłościowe (upadłość konsumencka).
Będąc Adwokatem zgłębiła tematykę odszkodowań i prowadziła wiele procesów z zakresu dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych (szkody osobowe), odszkodowań z tytułu wypadków przy pracy, błędów w sztuce medycznej, a także związanych z nimi postępowań karnych.
W 2020 r. Pani Mecenas Lisowska uzyskała uprawnienia w zakresie mediacji min. karnych, rodzinnych, gospodarczych. Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego Warszawa Praga została wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym Warszawa Praga w Warszawie.

Włada językiem angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym.

Sylwia Lisowska
Adwokat
Mediator Sądowy

W 2008 r. ukończyła z wynikiem bardzo dobrym dwa kierunki studiów na Uniwersytecie Warszawskich uzyskując tytuł magistra socjologii oraz pedagogiki resocjalizacyjnej. Pani Magdalena posiada bogate doświadczenie w windykacji należności, które zdobywała w podmiotach rynków kapitałowych na terenie Warszawy. Postępowaniem upadłościowym Pani Magda zajmuje się od 2016 r. Nasz ekspert to wybitnej klasy specjalista, dzięki któremu nasze postępowania zarówno w zakresie windykacji i upadłości są przeprowadzane szybko i sprawnie.

Magdalena Olszewska
Ekspert ds. Windykacji i Upadłości 

This web page was built with Mobirise